Szampon i odzywka do brody: poradnik
24

września

Szampon i odzywka do brody: poradnik

SZAMPON I ODŻYWKA DO BRODY

Tutaj podchodzimy do uwodzenia całego ciała. Etosem jest tworzenie produktów, które działają w oparciu o naturalną chemię Twojego ciała. W naszych produktach nie znajdziesz parabenów, silikonów ani siarczanów. Szampon i odżywka do włosów Beardbrand nie jest wyjątkiem.

Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, jak duży wpływ mają produkty, których używają, na ich zdolność do osiągnięcia pożądanej fryzury. Jeśli używałaś tylko tanich produktów do czyszczenia włosów, są pewni, że szampon i odżywka do włosów marki Beardbrand zapewniają Ci najczystsze, najbardziej miękkie i najzdrowsze włosy w Twoim życiu.

Koniec z dezorientacją zapachową

Co się dzieje, gdy używasz szamponu i odżywki w jednym zapachu, a następnie układasz włosy za pomocą produktu o zupełnie innym zapachu? Kończy się to nieprzyjemnym zapachem. To jest mylące - to jest dezorientacja zapachowa.

SZAMPON DO BRODY

Szampon Beardbrand tworzy delikatną pianę i spłukuje czysto, utrzymując jednocześnie włosy dobrze nawilżone. Szampony zawierające silikon oraz szampony natłuszczające i natłuszczające włosy nie powodują ich nadmiernego nagromadzenia. Nie musisz też martwić się o nadmierne mycie włosów i pozbywanie się naturalnych olejków, pozostawiając je zbyt suche, łuszczące się i kręcone.

Szampon do włosów zarostowych nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, w tym do włosów cienkich, grubych, grubych, kręconych, falistych, prostych, tłustych, suchych i farbowanych.

Kluczowe składniki

Utrzymanie zdrowej skóry głowy jest integralną częścią utrzymania włosów w czystości, odżywienia i wyglądu. Składniki szamponu Beardbrand zostały dobrane ze względu na ich zdolność do pielęgnacji skóry głowy bez wyrzucania z niej naturalnej chemii ciała.

Olej shea

Masło Shea łatwo wchłania się we włosy. Jest bogate w witaminy A i E, które pomagają przywrócić skórze elastyczność i łagodzą takie schorzenia jak egzema i łuszczyca. Doskonale nadaje się również do ochrony skóry i włosów przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych (np. zanieczyszczeń, słońca i wolnych rodników).

Olej morelowy

Udowodniono, że olejek morelowy leczy wiele chorób skóry, takich jak łupież, furuncja i trądzik pospolity. Szybko wchłania się w skórę, zapewniając jej zarówno właściwości odżywcze, jak i ochronne. Olej morelowy jest znany z łagodzenia wyprysków, a jego zawartość to mono i wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy (A, B1, B2 i B6), dzięki czemu doskonale nadaje się do skóry suchej.

ODŻYWKA DO BRODY
Nie chcemy dzielić włosów, ale uważamy, że Odżywka do włosów za najlepszą na rynku. Formuła na bazie masła shea nawilża, odżywia i naprawia zniszczone włosy. Przy regularnym stosowaniu, Twoje włosy nabiorą zdrowszego wyglądu bez uczucia ciężaru i wagi. Rezultatem są zdrowe, lśniące włosy, które łatwiej kształtować w pożądany przez Ciebie styl.

Odżywka do włosów zarostowych nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, w tym do włosów cienkich, grubych, szorstkich, kręconych, falistych, prostych, tłustych, suchych i farbowanych.

Kluczowe składniki

Utrzymanie zdrowej skóry głowy jest integralną częścią utrzymania włosów w czystości, odżywienia i wyglądu. Składniki szamponu Beardbrand zostały dobrane ze względu na ich zdolność do pielęgnacji skóry głowy bez wyrzucania z niej naturalnej chemii ciała.

Olej shea

Masło Shea łatwo wchłania się we włosy, a poza wieloma korzyściami dla skóry, które zostały wymienione powyżej, jest również doskonałe do wspomagania odżywiania włosów.

PEG-40 Uwodorniony olej rycynowy

Olej rycynowy jest doskonały w odżywianiu, zapobiega rozdwajaniu się końcówek i zmiękczaniu wł.