Kontrola frekwencji w zarządzaniu sportem
4

lutego

Kontrola frekwencji w zarządzaniu sportem

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro
  3. Kontrola frekwencji w zarządzaniu ...

Oprogramowanie do zarządzania sportem to rozwiązanie technologiczne, które pomaga nam mieć lepszą wiedzę na temat pracowników, sprzętu i klientów naszej siłowni. Jednym z priorytetów ośrodka sportowego jest regulacja wejść i wyjść jego uczestników, w celu właściwego zarządzania oferowanymi zajęciami i zapewnienia lojalności użytkowników.

Dzięki zintegrowanemu modułowi agendy online, możesz zarządzać i monitorować frekwencję i nieobecność w centrum sportowym, łatwo i sprawnie z komputera lub smartfona. Tego typu oprogramowanie zapewnia użytkownikowi różne funkcjonalności:

  • Korzystając z systemu zarządzania rezerwacjami z dziennikiem online, masz możliwość dysponowania dużą ilością danych o frekwencji: liczbie uczniów, którzy rezerwują zajęcia lub obiekty, godzinach, które wybierają oraz dniach tygodnia, w których dokonują rezerwacji.
  • Odczyt czasów wejścia i wyjścia z obiektu przez użytkowników, poprzez specjalistyczny moduł kontroli dostępu. Dzięki tej funkcjonalności, oprócz weryfikacji frekwencji, można poznać dni i godziny z największą liczbą użytkowników, w celu przeprowadzenia promocji lub ukierunkowania zajęć na określone godziny.
  • Identyfikacja za pomocą systemu akredytacji z wykorzystaniem dowodu osobistego lub z odczytem biometrycznym (rozpoznanie na podstawie cech fizycznych). Dzięki temu będziesz mógł uniemożliwić osobom bez uprawnień wejście na teren ośrodka.
  • System zarządzania incydentami w planie lekcji pozwala dokładnie wiedzieć, kiedy uczniowie mogą anulować swoje rezerwacje w przypadku, gdy nie mogą uczestniczyć w zajęciach z różnych powodów (zwolnienie lekarskie, podróż lub wakacje). W ten sposób można zachować indywidualną kontrolę nad frekwencją i być informowanym o wszelkich ewentualnościach.

Dzięki oprogramowaniu do zarządzania możesz również monitorować postępy swojej działalności, optymalizując procesy, poprawiając swój czas i zwiększając dochody w szybki, uporządkowany i odpowiedzialny sposób.