Korzyści, jakie oprogramowanie dla salonów przynosi właścicielom
14

stycznia

Korzyści, jakie oprogramowanie dla salonów przynosi właścicielom

Prowadzenie firmy z branży hair & beauty bardzo często oznacza, że właściciele muszą całkowicie poświęcić się temu zadaniu. Muszą oni sprawować stały nadzór nad firmą i muszą pamiętać o wielu rzeczach, często kosztem swojego urlopu...

Na szczęście teraz możesz skorzystać z oprogramowania do zarządzania salonem, które pomoże Ci osiągnąć sukces. To narzędzie, które ułatwi Ci codzienną pracę, odciąży od rutynowych zadań i pomoże połączyć przyspieszony rozwój firmy z umiejętnością znalezienia czasu dla siebie.

Sprawnie i... automatycznie

Oprogramowanie do zarządzania salonem nie tylko usprawnia wykonywanie codziennych obowiązków, ale także niektóre z nich automatyzuje. Odciąża Cię od uciążliwych obowiązków, które pochłaniają Twój czas i energię. Przykłady są nieskończone!

Dobrze zaprojektowane oprogramowanie do zarządzania salonem zapewnia automatyczne i bieżące tworzenie raportów i statystyk, które zazwyczaj zajęłyby Ci wiele długich godzin. Wystarczy kilka kliknięć, a Ty możesz pobrać gotowy dokument. To jednak nie wszystko.

Korzystając z profesjonalnego oprogramowania, nie musisz już pamiętać o utrzymywaniu kontaktu z klientami czy zachęcaniu ich do ponownej rezerwacji. Wszystko to dzięki unikalnej funkcji - tzw. marketing automation - która przypomina klientom o Twoim salonie i zachęca ich do powrotu. System pomaga również w przygotowaniu rozliczeń, dzięki czemu możesz wreszcie pożegnać się z comiesięczną walką z liczbami. Brzmi nieźle, prawda?

Organizacja na najwyższym poziomie

Jednym z kluczowych zadań właściciela salonu kosmetycznego jest stworzenie i zarządzanie efektywnym zespołem. Na szczęście, tego typu przedsięwzięcie jest zaskakująco proste z dobrym oprogramowaniem do zarządzania salonem. Ułatwia ono przygotowywanie harmonogramów pracy i planowanie zadań, a także zapewnia pracownikom nieograniczony dostęp do grafików - zdalnie i na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Dzięki temu każdy zna swój grafik, a wszelkie zmiany w grafiku są natychmiast wysyłane do każdego pracownika. Dobrze zaprojektowany system stanowi również wyjątkową pomoc w motywowaniu pracowników i rozliczaniu ich z finansów.

Pomaga z dużą dokładnością wyliczać prowizje od sprzedaży i wynagrodzenia pracowników. Dzięki niemu unikniesz błędów i nieporozumień, a członkowie Twojego zespołu nigdy nie będą mieli wątpliwości, że są traktowani sprawiedliwie.

Doskonała obsługa klienta? To proste!

Kompleksowy system zapewnia również najwyższy poziom obsługi klienta - bez żadnego wysiłku. Innowacyjne funkcje spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki elektronicznej ewidencji klientów można wygodnie sporządzać notatki, a później szybko znaleźć wszystkie potrzebne informacje o kliencie.

Nie musisz już wszystkiego pamiętać i martwić się, że zapomnisz o ważnych szczegółach - nasz system zawsze będzie na bieżąco. Funkcja rezerwacji online dodatkowo usprawni Twoją obsługę klienta.

Dzięki tej niezwykle wygodnej funkcjonalności Twoi klienci mogą rezerwować swoje przyszłe wizyty online, również poza godzinami pracy. Wpływa to również na efektywność Twojej pracy, gdyż nie musisz już odbierać ciągłych telefonów.

Dodatkowym ułatwieniem są automatyczne przypomnienia o wizycie, które system wysyła do klientów w odpowiednim czasie w formie wiadomości tekstowej lub e-mail. Dzięki temu nie musisz już osobiście potwierdzać każdej wizyty telefonicznie. Program sam przypomni Twoim klientom o wizycie, dzięki czemu unikniesz strat wynikających z nieodebranych wizyt.

Zarządzanie bez ograniczeń

Może się nam wydawać oczywiste, że aby salon był sprawnie zarządzany i aby nic nie umknęło, właściciel musi spędzać większość dnia na miejscu.

Być może kiedyś tak było, ale teraz nie musisz już być przywiązany do swojej siedziby. Dobre oprogramowanie do zarządzania salonem pozwala na dostęp do niego w dowolnym miejscu i czasie. Możesz zalogować się do systemu z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. W ten sposób można monitorować swój biznes, nawet jeśli jesteś na drugim końcu planety.

Program daje Ci również możliwość wygodnego rozdzielania zadań i określania ich poziomu priorytetu. Dzięki temu Twoi pracownicy zawsze wiedzą, jakie zadania zostały im przydzielone, a Ty masz pewność, że wszystkie obowiązki pracownicze są dopilnowane. Zamiast tego, możesz w końcu zrobić sobie zasłużoną przerwę bez obawy, że pod Twoją nieobecność w salonie zapanuje totalny chaos! Powiedz "nie" niekończącemu się stresowi i nadmiarowi obowiązków - prowadzenie firmy może być całkiem przyjemne.

Pomysłowy system zarządzania salonem - taki jak Versum - jest jak podręczna skrzynka z narzędziami dla właściciela firmy. Zawiera wszystko, co jest niezbędne do efektywnego zarządzania firmą i jej doskonałego funkcjonowania.

Przekonaj się sam, jakie korzyści może zaoferować Ci system Versum. Odwiedź stronę www.versum.com i rozpocznij darmową próbę.

Wypróbuj Versum za darmo

[Razem: 5 Średnia: 5/5]

Table of Contents

  • Efektywnie i... automatycznie
  • Pierwszorzędna organizacja
  • Doskonała obsługa klienta? To proste!
  • Zarządzanie bez ograniczeń
Zapisz się do newslettera Politykę prywatności można przeczytać tutaj.