Podstawowy mebel każdego salonu – konsoleta fryzjerska
26

kwietnia

Podstawowy mebel każdego salonu – konsoleta fryzjerska

Salon fryzjerski potrzebuje wielu elementów wyposażenia wnętrza, by działać w sposób idealnie płynny i skuteczny, równocześnie zapewniając klientowi najwyższą wygodę oraz wrażenia estetyczne. Najważniejsza z ważnych jest zawsze jednak konsola fryzjerska lub jak kto woli, konsoleta fryzjerska. Jest to serce całego salonu fryzjerskiego i to od niej należy rozpoczynać jego urządzanie, aby właściwie zaprojektować salon. Bardzo ważne jest, by konsoleta fryzjerska była tak solidnie wykonana, jak to tylko jest możliwe, zapewniała maksymalną użyteczność, jak również posiadała swój urok. Można się żachnąć, że nie można mieć wszystkiego, ale jeśli obiektem naszych westchnień jest konsoleta fryzjerska, jak najbardziej jest to możliwe. Profesjonalny sprzęt spełnia wszystkie te warunki.

Różnych propozycji na rynku jest oczywiście cała masa, ale na początek warto się przyjrzeć jednej z najpopularniejszych ostatnio konsolet, która jak najbardziej spełnia wszystkie powyższe wymagania. Jest to konsoleta fryzjerska Ayala Bona. Wykonana została z materiałów, którym nie można nic zarzucić, jest solidna i w dodatku potrafi naprawdę urozmaicić każde wnętrze. Nie da się jej odmówić elegancji.

Ciekawą alternatywą dla niej może być konsoleta fryzjerska Panda Sigma II/ Wykonana została z płyty hacjenda białej i jej czarnej siostry. Wyróżnikiem konsolety Panda Sigma II jest szklana półka z niezwykle praktycznym uchwytem na suszarkę.

Trzecia propozycja spośród hitów ostatnich miesięcy to konsoleta fryzjerska Panda Amir. Ona z kolei wyróżnia się ramą z płyty legno ciemne oraz pasującą do niej szafką. Ta konsoleta łączy w sobie elegancje i prostotę, co jest bardzo ważne w codziennej pracy.

konsoleta fryzjerska

Kiedy będziemy wybierać najlepszą opcję dla naszego salonu fryzjerskiego, powinniśmy przede wszystkim starać się ją dopasować do posiadanego przez nas wnętrza. Panda Stell może być właśnie takim rozwiązaniem, ponieważ jej wygląd jest elegancki i wytworny, a to są najbardziej popularne elementy uniwersalne. Nie da się popełnić błędu z eleganckim designer. Chromoniklowana rama tej konsolety naprawdę dobrze sprawdza się na co dzień i razem z podnóżkiem o takim samym wyglądzie zapewnia gościom znakomite wrażenia.

Bardziej nowoczesne rozwiązanie to konsoleta fryzjerska Panda Broadway cechująca się metalową konstrukcja i dużym szklanym blatem. Łatwo jest go utrzymać w czystości, a zaraz nad nim znajduje się okazałe lustro, co razem zapewnia naprawdę ładny efekt. Mamy tutaj maksymalną funkcjonalność z przebojowym wyglądem.