Fryzury dla mamy panny młodej, które sprawią, że będzie wyglądać promiennie
8

maja

Fryzury dla mamy panny młodej, które sprawią, że będzie wyglądać promiennie

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Uroda
  3. Fryzury dla matki panny młodej, które ...

Jeśli w Twoim salonie pojawiła się matka panny młodej, to jasne jest, że czeka Cię ogromna odpowiedzialność w zakresie doradztwa i kierowania, ale także piękny przywilej.

Matka panny młodej to druga po pannie młodej najważniejsza kobieta w dniu ślubu, dlatego stylizacja jej włosów jest równie ważnym zadaniem jak stylizacja panny młodej. Oto dziewięć fryzur dla matki panny młodej, które możesz zaproponować swoim klientkom:

Przykłady fryzur dla matki panny młodej

Formalne upięcie

Ten typ fryzury jest jedna z najbardziej stylowych i eleganckich fryzur. Nosi się ją z połową włosów związaną na górze, a na dole kokardki są tworzone przez naturalne loki lub w warkoczach, które z kolei tworzą stylizowany kok na dole fryzury. Możesz zasugerować swojemu klientowi uzupełnić fryzurę biżuterią lub opaską. aby uzyskać jeszcze bardziej wyrafinowany i elegancki efekt.

Fryzura mieszana

Jest to fryzura, która wygląda elegancko niezależnie od struktury, długości i rodzaju włosów klientki. Aby ją zastosować, należy podzielić włosy klientki na górną i dolną partię za pomocą warkocza lub spinek, a następnie ułożyć je zgodnie z preferowaną fryzurą, przy czym dolna partia powinna pozostać luźna. Na dole można ułożyć loki lub podkreślić naturalne fale za pomocą żelu do stylizacji, co nada fryzurze naturalny, płynny wygląd.

Możesz również łączyć fryzury mieszane z fryzurami pół-góra, pół-dół, co pozwoli Ci lepiej wykorzystać boczne partie włosów Twojej klientki. W tym celu możesz podnieść część włosów do góry, zaplatając je w warkocz lub upinając na wyraźne haczyki, a pozostałym włosom pozwolić naturalnie opadać.

Wysoki kok

Ta fryzura jest bardzo prosta, ale sprawi, że Twoja klientka będzie wyglądać jak królowa. Wystarczy zebrać włosy w kok na czubku głowy i fryzura jest gotowa do wykonania. Pamiętaj, aby nieco poluzować przednią część włosów, co nada fryzurze miękkości i bardziej wyrafinowanego wykończenia. Zalecamy również zaplatanie lub upinanie koka przy użyciu samych włosów i małych przezroczystych klipsów, które pomogą utrzymać go w miejscu. aby pomóc utrzymać go na miejscu, podczas gdy matka panny młodej tańczy z córką.

Fryzura z przedziałkiem z boku

Jest to fryzura, która działa cuda na kręcone włosy. Dodaje on aury klasy i elegancji, nie będąc przy tym nadmiernie skomplikowanym. Wszystko, co musisz zrobić, to przełożyć wszystkie włosy klientki na jedną stronę, pamiętając o uwzględnieniu jej preferencji, i z tej samej strony upiąć je za pomocą wsuwek, tak aby nie odlatywały do tyłu. Najlepiej jest pozwolić włosom naturalnie opadać na wybraną stronę, dlatego zalecamy pozostawienie większości włosów rozpuszczonych. W przypadku tego typu fryzury możesz również bawić się karbowaniem i używać warkoczy zamiast wsuwek, aby utrzymać włosy w miejscu.

Upięcie splecione

Splecione upięcie może wymagać trochę pracy, ale rezultat jest z pewnością majestatyczny. Aby to osiągnąć, zakręć włosy klientki lub wykorzystaj jej naturalne loki i spleć je na czubku głowy. Aby uzyskać najlepszy efekt Po wykonaniu przeplatanki idealnie jest użyć lakieru do włosów, Możesz także użyć spinek do włosów, aby utrzymać loki równo razem i zabezpieczyć je w miejscu.

Niska bułka

Ta odmiana wysokiego koka dzieli tytuł najbardziej wyrafinowanej fryzury ze swoim krewniakiem. Szczególną zaletą tego niskiego koka jest jego odmładzający efekt, dzięki któremu idealnie nadaje się na fryzurę dla matki panny młodej. Tę fryzurę możesz wykonać na włosach swojej klientki w podobny sposób, jak wysoki kok. Jednak w przeciwieństwie do wysokiego koka, ten kok znajduje się z tyłu głowy, mniej więcej na karku. W przeciwieństwie do wysokiego koka, przednia część włosów nie powinna być rozluźniona, a wręcz przeciwnie, włosy powinny być mocno ściśnięte, tak aby fryzura była idealna.

Odwrócone upięcie

W przeciwieństwie do formalnego upięcia, w tej fryzurze skręt i sploty między pętlami loków są znacznie delikatniejsze i luźniejsze, co sprawia, że można je stosować w każdym otoczeniu i na każdym poziomie formalności.

W stronę natury

Bez względu na to, czy klientka ma włosy kręcone, falowane, długie czy krótkie, Czasami najlepszym sposobem na podkreślenie stylu i osobowości danej osoby jest pozostawienie włosów w naturalnej fryzurze. Jeżeli jednak chodzi o fryzury dla matki panny młodej, stylista może zawsze pomóc w wyeksponowaniu i podkreśleniu najlepszych naturalnych cech włosów swojej klientki. Na przykład, jeśli Twoja klientka ma naturalnie falowane włosy i chce zachować taką fryzurę, zalecamy podkreślenie i utrzymanie fal, tak aby pozostały na swoim miejscu przez cały czas trwania ceremonii i przyjęcia. Z drugiej strony, jeśli dziewczyna ma loki, możesz pomóc jej je podkreślić, aby wydobyć ich objętość.

Zamki typu barrette

Podobnie jak w przypadku stylu naturalnego, jest to styl, który wymaga minimalnego wysiłku, ale daje niezwykle satysfakcjonujące efekty końcowe. Chociaż najlepiej sprawdza się na długich włosach, można ją stosować również w przypadku krótkich włosów. Zalecamy podkręcenie włosów klientki lub podkreślenie ich naturalnych fal za pomocą lokówki, a następnie wpięcie w nie ozdobnych spinek lub klipsów, które uniosą włosy i nadadzą im natychmiastowy efekt elegancji i prostoty.

Dzięki każdej z tych dziewięciu propozycji fryzur możesz sprawić, że matka panny młodej będzie wyróżniać się pięknem i elegancją, a tym samym zabłyśnie w tym wyjątkowym dniu także dla swojej córki.

Powiązane artykuły:

  1. Fryzura na pixie: pochodzenie, styl, jak ją wykonać i jak o nią dbać
  2. Akrystyka: technika, potrzebne narzędzia i wskazówki
  3. Różne fryzury na imprezę dla kobiet