5 programów do tworzenia harmonogramów dla studia tatuażu
21

maja

5 programów do tworzenia harmonogramów dla studia tatuażu

Organizacja ma zasadnicze znaczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, od małych sklepów po międzynarodowe firmy. Niezależnie od tego, czy chodzi o kontrolę zapasów, bazę danych klientów czy narzędzie do planowania spotkań, kluczem do sukcesu jest organizacja. W przypadku rezerwacji przez klientów, np. w studiu tatuażu, bardzo pomocne jest posiadanie mechanizmu planowania spotkań. W tym artykule polecimy Ci pięć platform planowania dla Twojego studia tatuażu, które pobudzą Twoją działalność.

Przed podjęciem decyzji o wyborze platformy należy dokładnie rozważyć zalety i wady każdej z nich w danej sytuacji. Zastanów się, w jaki sposób klient dociera do Ciebie i umawia się na spotkanie, aby zrozumieć, który z nich będzie najlepiej odpowiadał jego potrzebom.

 

AgendaPro

AgendaPro to platforma cyfrowa umożliwiająca udostępnienie kalendarza online, w którym klienci mogą rezerwować terminy w firmie. Agendę można dodać do sieci społecznościowych i przesłać za pośrednictwem dowolnego czatu (nie trzeba już tracić czasu na ustalanie harmonogramu spotkań z klientami za pośrednictwem aplikacji WhatsApp). Program wysyła również automatyczne przypomnienia o umówionych spotkaniach, co zmniejsza liczbę nieobecności i pozwala zaoszczędzić czas. Najciekawszą cechą programu AgendaPro jest to, że jest on skoncentrowany na maksymalizacji przychodów firmy, a narzędzie Charly pomoże Ci wypełnić puste godziny w Twoim harmonogramie nowymi klientami. Ponadto każda rezerwacja jest powiązana z kasą firmy, bazą danych, stanem magazynowym i płatnościami. W ten sposób wszystkie potrzebne elementy sterujące znajdują się w jednym miejscu.

 

Portfolio ich klientów jest szerokie i obejmuje wiele innych firm poza studiami tatuażu. Jeśli szukasz sposobu na zaoszczędzenie czasu i rozwój swojej firmy, sprawdź tę opcję.

Setmore

Jest to oprogramowanie do rezerwacji wizyt online. Dzięki Setmore możesz zintegrować różne aplikacje, aby uzyskać zorganizowany system na wszystkich platformach, na których jesteś obecny. Setmore to opcja dla osób poszukujących oprogramowania do nauki języka angielskiego.

Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i umożliwia planowanie spotkań online w razie potrzeby.

Reservio

Reservio to cyfrowy kalendarz, który pełni również funkcję wirtualnego asystenta. Dzięki platformie klienci mogą umawiać się na spotkania, a Ty możesz zintegrować z nią swoje sieci społecznościowe, strony internetowe i inne. Posiada również opcję przypomnienia dla klientów, którzy potwierdzili swoje spotkanie.

Platforma umożliwia sporządzanie raportów dotyczących ogólnej wydajności, poszczególnych pracowników oraz liczby wizyt zarezerwowanych przez każdą osobę. W ten sposób można uzyskać pełną wiedzę na temat rozwoju firmy. Oferują one różne usługi w zależności od sektora biznesowego, do którego należy użytkownik, można też zdecydować się na prostą, ale bezpłatną wersję programu.

Timfy

Platforma ta umożliwia klientom umawianie się na spotkania online i rejestrowanie wykorzystania zasobów obiektu. Mają one system wspólnego kalendarza, w którym wszyscy członkowie zespołu widzą wzajemnie swoje terminy, a ponadto umożliwiają zautomatyzowanie wysyłania wiadomości e-mail z powiadomieniem o dokonaniu rezerwacji. Dzięki temu każdy pracownik w Twoim studiu tatuażu może śledzić nowe terminy i dostępność czasową swoich kolegów.

Posiada bezpłatną wersję podstawową oraz dwa dodatkowe plany, których ceny różnią się w zależności od korzyści, jakie przynoszą poszczególne plany. Różne pakiety oferują wszystko - od integracji z różnymi aplikacjami po dostosowanie przycisków rezerwacji.

Harmonogram Acuity

Acuity to platforma zaprojektowana z myślą o potrzebach Twoich klientów i pracowników. Umożliwia on klientom umawianie się na spotkania, ale pracownicy mogą również uzyskać dostęp do własnych harmonogramów z poziomu narzędzia i zablokować czasy, w których są zajęci.

W zależności od preferencji użytkownika wysyłają one przypomnienia za pomocą wiadomości tekstowych lub e-mail, posiadają integracje z platformami spotkań online, mediami społecznościowymi i różnymi kalendarzami.

Każda platforma ma narzędzia, które czynią ją wyjątkową i mniej lub bardziej odpowiednią dla potrzeb Twojego studia tatuażu. Najlepszym sposobem, aby znaleźć oprogramowanie planowania mianowania, który jest idealny dla Ciebie jest określenie, jakie są Twoje potrzeby, badania, co różne narzędzia oferują i przetestować każdy z nich.