Najlepsze produkty dla mężczyzn w zakresie pielęgnacji i stylu
7

października

Najlepsze produkty dla mężczyzn w zakresie pielęgnacji i stylu

W tym miesiącu wprowadziliśmy na rynek nasz nowy zapach - Stone Mason. Jest to nasz pierwszy nowy zapach od 2016 roku i dopełnia nasze trio White Line, więc Stone Mason jest dla nas bardzo ważny - jest również jednym z naszych ulubionych zapachów.

Aby uczcić premierę Stone Mason, zwracamy uwagę na pięć dodatkowych męskich usprawnień w uwodzeniu i stylu, które nie zostały wprowadzone przez Beardbrand, a które można znaleźć również w Target.

Są to wszystkie produkty, które personel Beardbrand uwielbia, więc sprawdź je, gdy jesteś w Target odbierając nasz olejek do brody Stone Mason, balsam użytkowy, myjka do brody i zmiękczacz do brody.

Bez zbędnych ceregieli, oto nasze wybory w żadnej konkretnej kolejności.

BRZYTWY HARRY'EGO - TRUMAN

Jeśli jesteś klientem Beardbrand, może nie golisz się tak bardzo jak inni mężczyźni. Niemniej jednak, posiadanie dobrej jakości maszynki do golenia jest niezbędne, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na krótszy zarost i musisz zachować schludny dekolt.

Kilku z nas, pracowników Beardbrand, używa Harry's Razors, i oto co w nich kochamy. Na początek, jest ostra. Ta rzecz wykonuje swoją pracę. Harry's Razors mają 5 niemieckich ostrzy. Uwielbiamy precyzyjny trymer na plecach, który świetnie nadaje się na bokobrody, linie policzków, albo dostaje się pod kierownicę na wąsach. To prosty dotyk, ale nie taki, który nie pozostaje niezauważony.

Harry's zaleca wymianę wkładu z ostrzem co 6-8 goleń, więc zakładając, że nie golisz się codziennie, powinieneś otrzymać około 2 tygodni, jeśli nie więcej, z każdego wkładu. Wkłady z nabojami to około 23 USD za opakowanie po 8 sztuk. Nawet przy codziennym goleniu, które powinno trwać około 2 miesięcy.

Gumowy uchwyt jest naprawdę mocny. Czuje się bezpieczniej niż inne maszynki, których używaliśmy w przeszłości. Stwierdziliśmy również, że rączka jest naprawdę trwała i nie zużywa się tak szybko, jak niektóre inne maszynki.

Jedyną wadą jest to, że ostrza Harry'ego są przeznaczone tylko do Twojej twarzy. Same Ci powiedzą, że nie zalecają golenia głowy golarkami. To trochę przeciągające dla brodaczy, którzy lubią chodzić z pełną piłką na wierzchu.

Jeśli nie szukasz czegoś do golenia głowy, uważamy, że Harry's jest wart spróbowania. Ich podstawowa maszynka do golenia, Truman, jest pod, i jak mówiliśmy, trwa.

MĘSKA KOSZULKA Z DŁUGIM RĘKAWEM O TEKSTURZE KUREWSKIEJ.

Uwielbiamy gofrowe koszule z dzianiny henley w Beardbrand. Idealne do układania warstw lub same w sobie, są niezbędnym elementem jesienno-zimowej garderoby każdego mężczyzny. Henley'y mogą być jednak drogie, a wydatki na koszulę z gloryfikacji mogą być trudne do uzasadnienia.

Niedawno natknęliśmy się na henley z długim rękawem o regularnym dopasowaniu, wykonany przez firmę Goodfellow & Co., która jest prywatną marką Target. Regularne dopasowanie do rozmiaru jest zaskakująco prawdziwe i pomimo tego, że jest bardziej przestrzenne przez tułów, nie ma wrażenia, że jest zbyt duża ilość materiału.

Bawełna jest stosunkowo miękka, a konstrukcja jest solidna - nie ma wrażenia, że rozpadnie się podczas prania. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że jest to świetnie wyglądająca koszula, szczególnie w kolorze białym. Można ją ułożyć z flanelą, dżinsową kurtką, albo samemu ją ułożyć.

HEROICZNE KOSMETYKI POTĘŻNY PATCH DUET

Pryszcze się zdarzają, ale czy masz 13 lub 33 lata, są nadal nieestetyczne - szczególnie, gdy pojawiają się na dzień przed pierwszą randką, rozmową kwalifikacyjną, lub cokolwiek innego, co chcesz wyglądać najlepiej dla Ciebie.

The Mighty Patch Duo, stworzony przez Hero Cosmetics, jest jedynym "szybkim rozwiązaniem" dla pryszczyków, na które natknęliśmy się. Wykorzystaliśmy je tutaj, w biurze Beardbrand, i wykonują one całkiem solidną pracę, znacznie zmniejszając widoczność pryszcza w ciągu 24 godzin.

Wystarczy spoliczkować go przed snem, a rano pryszcz praktycznie zniknie. Uwielbiamy to, że istnieje możliwość wykonania niewidocznego plastru, dzięki czemu w razie potrzeby można go wrzucić w ciągu dnia. Jeszcze tego nie próbowaliśmy, ale założymy się, że pomoże to również wrastającym włosom.

INSTYLER TURBO MAX JONOWA SUSZARKA DO WŁOSÓW

Wiesz, że jesteśmy wielkimi zwolennikami dobrej jakości suszarki do włosów zarówno na głowie, jak i na brodzie.

W Target nie brakuje opcji dla suszarek do włosów, ale InStyler TURBO MAX Ionic Hair Dryer będzie naszym wyborem. Na początek, jest to jonowa suszarka, która pomaga szybciej wysuszyć włosy i zmniejsza ich puszenie się. Charakteryzuje się również 10 prędkościami, co zapewnia dużą wszechstronność w zakresie stylizacji włosów i brody.

LAKIERUJĄCY ŻEL ROZJAŚNIAJĄCY

Podobnie jak Beardbrand, Acure angażuje się w tworzenie produktów, które są wolne od siarczanów, silikonów i parabenów. Naturalnie, jesteśmy wielkimi fanami tego rodzaju etosu produktów.

Jeśli wolisz mieć środek czyszczący tylko do twarzy, uznaliśmy, że Acure Brightening Gel oczyszczający jest świetnym rozwiązaniem na co dzień.

Z tym żelem oczyszczającym trochę się posuwa. Jego konsystencja jest gęsta i daje uczucie chłodu na skórze. Stwierdziliśmy, że jest na tyle delikatny, że można go stosować dwa razy dziennie rano i raz wieczorem.